نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20518
زمان انتشار: 15 دی 1397 13:06:00
آپشنی دیگر برای افزایش قیمت

پژو 207i با سقف پانورامیک عرضه می شود

سقف شیشه ای بر روی هر دو نسخه هاچ بک و صندوق دارزیبایی خاصی به این خودرو بخشیده است اما به چه قیمت؟
پژو 207i با سقف پانورامیک عرضه می شود

 مجله ماشین / فردین محمد سور/   پژو 207i یکی از خودروهای پرطرفدار در بازار به شمار می رود که ضمن برخورداری از امکانات داخلی قابل قبول، از کیفیت مناسب تری به نسب رقبای خود برخوردار است. با این حال ایران خودرو تصمیم گرفته است که با الگو از محصولات چینی، بر تجهیزات پژو 207i بیش از پیش بیافزاید.

چندی پیش تصاویری از این خودرو در فضای مجازی منتشر شد که وجود سقف شیشه ای ثابت یا پانورامیک (GlassRoof) را در این محصول وطنی تایید می کرد. این تصاویر که از محوطه شرکت ایران خودرو در جاده مخصوص به بیرون درز کرده است، بر روی هر دو نسخه هاچ و صندوق دار این خودرو سقف شیشه ای دیده می شود که زیبایی خاصی به این خودرو بخشیده است. سابقه استفاده از سقف شیشه ای ثابت (بدون قابلیت باز شدن) بر روی این اتاق (اتاق 206) به سال 1999 و با ارائه یک تیپ جدید از 206 با نام Roland Garros از سوی شرکت فرانسوی پژو برمی گردد. این سقف با برخورداری از یک شیشه بزرگ، به سرنشینان کمک می کرد که کمبود فضای 206 را با نگاه به آسمان جبران کنند!
با این حال سقف شیشه ای ایران خودرو تا حدودی متفاوت تر ظاهر شده است و گویا طراحی آن از سقف شیشه ای پژو 208 الگو گرفته شده است. وجود انحنا در دو طرف این سقف و تغییر قالب شیشه جلو گواه همین مسئله را می دهد. همچنین دودی بودن شیشه های کناری این خودرو از دیگر تغییراتی است که قرار است در کنار فرمان برقی، سنسور نور و باران، کیسه های هوای جانبی و تریم داخلی چرمی به لیست امکانات پژو207i  افزوده شود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس