نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 20775
زمان انتشار: 22 خرداد 1398 10:46:00

فروش فوری 3 محصول ایران خودرو

ایران خودرو در ادامه طرح فروش فوری اینترنتی خود، فروش پژو 405 جی ال ایکس و اس ال ایکس و پژو پارس ال ایکس از ساعت 11 صبح چهارشنبه 22 خرداد آغاز می کند.
فروش فوری 3 محصول ایران خودرو
به گزارش مچله ماشین به نقل از خبرخودرو، ایران خودرو در ادامه طرح فروش فوری اینترنتی خود، فروش پژو 405 جی ال ایکس و اس ال ایکس و پژو پارس ال ایکس از ساعت 11 صبح چهارشنبه 22 خرداد آغاز می کند.

طرح فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو در وبسایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.

بر این اساس هر ثبت‌نام مغایر با شرایط این بخشنامه از سوی شرکت یک‌طرفه ابطال خواهد شد، علاوه بر این در این بخشنامه امکان ثبت‌نام برای افراد بالای 18 سال نیز امکان‌پذیر است.
در این طرح فروش با هدف جلوگیری از ثبت‌نام واسطه‌ها و افزایش امکان ثبت‌نام برای مصرف‌کننده نهایی خودرو شرکت ایران خودرو در همکاری مشترک با شرکت سایپا، فیلتر جدیدی به فیلتر‌های قبلی اضافه نموده که براساس آن مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته در شرکت‌های ایران‌خودرو و سایپا اقدام به ثبت‌نام کرده‌اند، مجاز به ثبت‌نام در این بخشنامه نیستند؛ به نحوی که اگر ثبت‌نام مشتریان مغایر با این شرط و شروط مندرج در قواعد و ضوابط بخشنامه باشد ثبت‌نام مشتری از طرف ایران خودرو ابطال و وجه مسترد خواهد شد.
بر اساس این طرح فروش پژو ۴۰۵ بنزینی باقیمت ۶۷میلیون و ۸۸۸هزار و ۴۰۰‌تومان، پژو ۴۰۵ دوگانه‌سوز با قیمت ۶۵میلیون و ۸۷۸هزار و ۴۰۰تومان و پژو پارس ال ایکس با قیمت ۸۴میلیون و ۷۰۰هزار و ۴۰۰تومان به فروش می‌رسد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس