نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21088
زمان انتشار: 13 مهر 1398 13:02:00
دستاوردی تازه برای تقویت بنیه نظامی کشور

رونمایی از خودروی جدید رویین تن در ایران

خودروی جدید رویین تن با بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا طراحی و تولید شده و یکی از جدیدترین دستاوردهای ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این خودرو یک خودروی سبک تاکتیکی است و در برابر گلوله‌های هسته فولادی مقاومت فراوان دارد.رونمایی از خودروی جدید رویین تن در ایران
رونمایی از خودروی جدید رویین تن در ایران

به گزارش مجله ماشین به نقل از چرخان/  دستا وردهای جدید ارتش طی مراسمی با حضور سرتیپ محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش و سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش رونمایی شدند.به گفته امیر دادرس جانشین فرماندهی ارتش، در طراحی و ساخت رویین تن ازفناوری‌های نو و استاندارد‌های دفاعی ایران بهره برده شده است.

 

این خودرو از قدرت و تحرک بالا و توان به وزن عالی و همچنین حفظ جان خدمه و نفرات سرنشین در مقابله با تهدیدات و عملیات تروریستی برخوردار است.
به گفته یک کارشناس دفاعی ارتش حاضر در مراسم رونمایی، خودروی ضدگلوله رویین تن در برابر گلوله اسلحه‌های کلاشینکف، ژ 3 و نیز کالیبر 50 دوشکا­و توپ 23 میلی متری مقاوم است. 
 
همچنین این خودرو قابلیت آن را دارد که موشک شلیک شده به سمت خود را منحرف کند. این انحراف از طریق اخلال در گیرنده و لیزر قفل شده به موشک حاصل می‌شود. خودروی رویین تن توان نبرد در اراضی پرفراز و نشیب را نیز دارا است.
این خودرو بعد از رونمایی تحویل دستگاه‌های نظامی می‌گردد تا مورد استفاده نیروهای مسلح کشورمان قرار گیرد.
 

 

نظرات بینندگان
|
ناشناس
|
13 مهر 1398 14:24:06
0
0
واقعا کپی از خوبی بود از روی محصولات تویوتا
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس