نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21106
زمان انتشار: 20 مهر 1398 13:21:00

تویوتا آماده خدمات رسانی در المپیک 2020 می شود

تویوتا یک شاتل خودران به نام e-Palette را معرفی کرده است که برای جابه جایی ورزشکاران و کارکنان در زمان بازی های المپیک و پارالمپیک سال آینده استفاده خواهد شد.
تویوتا آماده خدمات رسانی در المپیک 2020 می شود

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو / تویوتا یک شاتل خودران به نام e-Palette را معرفی کرده است که برای جابه جایی ورزشکاران و کارکنان در زمان بازی های المپیک و پارالمپیک سال آینده استفاده خواهد شد.


به گزارش خبرخودرو، این شاتل نسخه ای به روز شده از طراحی رونمایی شده در CES 2018 در لاس وگاس است.

e-Palette با کفی کوتاه، طراحی چرخ ها در هر گوشه و شکل تقریبا مستطیلی طراحی شده تا بیش ترین بهره وری کابین را داشته باشد.

 
این خودرو دارای درهای کشویی و پلکانی تاشو برای ورود و خروج آسان تر مخصوصا برای افراد دارای صندلی چرخ دار است. کابین این خودرو به صندلی های تاشو و دستگیره های زرد روشن مجهز شده است.

تویوتا آماده خدمات رسانی در المپیک 2020 می شود

e-Palette مخصوص المپیک دارای طول 5255 میلی متر، عرض 2065 میلی متر، ارتفاع 2760 میلی متر و فاصله بین دو محور 4000 میلی متر است. بیشینه ظرفیت این خودرو 20 نفر یا چهار نفر با صندلی چرخ دار به همراه 7 نفر ایستاده است.

به گفته تویوتا، e-Palette اصلاح شده به LIDAR و سیستم چند دوربین به همراه نقشه های سه بعدی معتبر از فضایی که در آن مورد استفاده قرار می گیرد و هدایت خودران سطح چهار بدون نیاز به دخالت انسانی تا سرعت 20 کیلومتر بر ساعت مجهز است.

علیرغم این امر، همچنان یک اپراتور امنیتی داخل این شاتل حضور خواهد داشت. تویوتا ناوگانی از 20 دستگاه e-Palette را در زمان بازی های المپیک مورد استفاده قرار خواهد داد که هر یک طیف حرکتی 150 کیلومتر با یک بار شارژ دارند.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس