نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21306
زمان انتشار: 24 دی 1398 11:02:00

نسل بعدی فورد اکواسپرت در دست ساخت است

ساخت نسل بعدی فورد اکواسپرت در برزیل آغاز شده است.
نسل بعدی فورد اکواسپرت در دست ساخت است

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، به نقل از منابع آگاه جزئیات طراحی این مدل جدید منتشر شده است که اواخر سال 2021 رونمایی خواهد شد.


نسل بعدی فورد اکواسپرت شبیه به شاسی بلند تمام برقی فورد موستانگ Mach-E خواهد بود. چنان چه در طراحی ذهنی منتشر شده از این خودرو دیده می شود، این خودرو با ابعادی مشابه، ظاهری اسپرت تر خواهد داشت. گفته می شود فاصله بین دو محور این خودرو 2.6 متر خواهد بود که این امر به فورد اجازه می دهد کابینی جادارتر برای آن ایجاد کند. ظرفیت صندوق عقب این خودرو 400 لیتر خواهد بود که پیشرفت قابل توجهی در مقایسه با 352 لیتر کنونی محسوب می شود.

در طراحی ذهنی این خودرو یک جلوپنجره V شکل کندوی عسلی را نشان می دهد که بیش تر قسمت جلو را پوشانده است و یک ویژگی الهام گرفته از فورد اکسپلورر بوده و در کنار آن چراغ های جلوی پروژکتوری LED باریک با جزئیات کرومی و سپری برجسته تر دیده می شوند. چراغ های مه شکن این خودرو نیز تزئین کرومی دارند در حالی که جلوپنجره زیرین آن کاملا مشکی شده است.

در کناره های این خودرو گلگیرها طرحی برجسته تر دارند و خطوط بدنه آن نیز ساده تر شده اند. خط کمر بالاتر، شیشه جلوی ظریف تر و خط شانه برجسته تر ظاهری ورزشکارانه به این شاسی بلند بازطراحی شده داده اند.

در قسمت پشت این خودرو شیشه عقب شیب بیش تری دارد و چراغ های عقب قاب دار به سبک فورد موستانگ Mach-E برای آن تعبیه شده که ظاهری اسپرت تر برای این شاسی بلند به همراه دارد.

کابین این مدل جدید به سیستم سرگرمی اطلاعاتی SYNC 4 فورد با AI و پانل تجهیزات تمام دیجیتال مجهز می شود. موتور 1.5 لیتری سه سیلندر بنزینی این خودرو نیز حفظ خواهد شد که از خانواده دراگون است.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس