نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21419
زمان انتشار: 08 اسفند 1398 10:28:00

استفاده از بطری های پلاستیکی بازیافتی در آئودی A3 جدید!

آئودی A3 جدید در راه است و جدیدترین تیزر این خودروساز نشان می دهد که روکش و کف پایی های این مدل با استفاده از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده اند.
استفاده از بطری های پلاستیکی بازیافتی در آئودی A3 جدید!

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، هر دستگاه از این خودرو از مواد بازیافتی معادل 100 بطری پلاستیکی بهره می برد. این خودروساز وعده داده که پارچه روکش تهیه شده از این روش دارای کیفیتی مشابه پارچه های سنتی خواهد بود.


آئودی روکش بازیافتی این خودرو را در رنگ های مختلف ارائه خواهد کرد. رنگ های خاکستاری استیل Torsion با دوخت متضاد زرد و مشکی و نقره ای دو رنگ Puls با دوخت خاکستری Rock برای این خودرو ارائه می شوند. این خودروساز تصمیم دارد گزینه ای از رنگ های قرمز و مشکی را نیز برای این خودرو ارائه دهد.

تصاویر درز کرده جدید نسل بعدی A3 را بدون پوشش استتاری نشان می دهند و به نظر می رسد طراحی آن تغییر چندانی نداشته است. چراغ های جلوی باریک تر و جلوپنجره ای عریض تر برای این خودرو در نظر گرفته شده است. در قسمت پشت این خودرو ستون D دارای زاویه ای تندتر است که نیم رخی ظریف تر برای این هاچ بک ایجاد می کند.

رونمایی A3 به زود انجام خواهد شد و شایعه شده که زمان آن 3 مارس خواهد بود. این امر به معنای آن است که این مدل جدید در نمایشگاه خودروی ژنو به نمایش در می آید. گمان می رود فروش این خودرو در اروپا قبل از پایان سال آغاز خواهد شد.

همچنان یک نسخه سدان از A3 نیز عرضه خواهد شد اما مشخص نیست که در کنار مدل هاچ بک رونمایی می شود یا این خودروساز زمان دیگری را برای رونمایی آن در نظر دارد.


 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس