نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21623
زمان انتشار: 11 خرداد 1399 11:06:00

تعدیل 10 درصد از نیروی کار مهم ترین قطعه ساز آلمان

شرکت قطعه سازی ZF آلمان اعلام کرد به دلیل کاهش تقاضای مشتریانش ظرف برنامه ای پنج ساله 15 هزار نفر از کارکنانش را اخراج می کند.
تعدیل 10 درصد از نیروی کار مهم ترین قطعه ساز آلمان

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، ولف هنینگ شایدر، مدیر ZF، در یادداشتی داخلی از ضرر مالی سنگین در سال 2020 در نتیجه ی کاهش شدید تقاضای مشتریان خبر داد. وی گفت: «این ضررها استقلال مالی ما را تهدید می کند. بحران ما بیشتر ادامه پیدا خواهد کرد و حتی در سال 2020 نخواهیم توانست به اهداف فروشمان دست پیدا کنیم».


این 15 هزار فرصت شغلی حدود 10٪ از نیروی کار فعلی ZF به عنوان قطعه سازی مشهور و تولیدکننده انواع گیربکس، سامانه های موتوری هیبریدی بی ام و، جگوار لند روور و پورشه است. همچنین ZF در پروژه هایی در زمینه های تولید، خدمات و تعمیر در بریتانیا نیز فعال است.

بخش اعظم فروش این شرکت در اروپا انجام می شود و چین تنها یک پنجم گردش مالی آن را به خود اختصاص می دهد. لذا احیای تقاضای بازار چین نمی تواند خیلی به بهبود وضعیت ZF کمک کند.

خبر فوق تنها چند روز پس از آن اعلام شد که رنو از تصمیمی مشابه برای تعطیلی برخی از کارخانه های اروپایی و اخراج بخشی از نیروی کارش به دلیل ضررهای ناشی از پاندمی کرونا خبر داد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس