نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21717
زمان انتشار: 05 تیر 1399 12:11:00

لامبورگینی SCV12 با پیشرانه 12 سیلندر و تولید نیرویی معادل 830 اسب بخار

شرکت کمپانی خودروسازی لامبورگینی اعلام کرده است که نسخه محدود لامبورگینی SCV12، آخرین هایپرکار 12 سیلندری این کمپانی خواهد بود.
لامبورگینی SCV12 با پیشرانه 12 سیلندر و تولید نیرویی معادل 830 اسب بخار

 کمپانی خودروسازی لامبورگینی اعلام کرده است که نسخه محدود لامبورگینی SCV12، آخرین هایپرکار 12 سیلندری این کمپانی خواهد بود.


به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، لامبورگینی SCV12 دارای یک پیشرانه 12 سیلندر تنفس طبیعی است نیرویی معادل 830 اسب بخار تولید می کند.

شرکت سازنده اعلام کرده که در ساخت شاسی SCV12، از فیبر_کربن ها استفاده کرده و به همین دلیل وزن کمتری نسبت به موتور خودروهای مسابقه ای GT3 دارد.


این پیشرانه 12 سیلندر به جعبه‌دنده شش سرعته سکوئنشال متصل است که نیروی موتور را به محور عقب انتقال می دهد. همچنین این خودرو دارای رینگ های 19 و 20 اینچی منیزیومی بوده و تایرهای آن از نوع تایرهای مسابقه‌ای ساخت پیرلی است.

سیستم آیرودینامیک خودرو به گونه ای طراحی شده که به همراه ورودی دوگانه هوا روی کاپوت و مسیر جریان هوا در پایین سپر و روی سقف باعث افزایش رانش معکوس خودرو و ضریب آیرودینامیک بدنه SCV12 نسبت به خودروی مسابقه ای GT3 می شود.

همچنین ورودی دریچه های روی کاپوت و پوشش فیبر کربنی اسپویلرهای عقب، جریان هوا را به موتور 12 سیلندری هدایت می کند. باعث می شود تا خودرو از مسیر خود خارج نشود.

به گزارش خبرخودرو، لامبورگینی SCV12 در تابستان سال جاری رونمایی می شود.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس