نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21819
زمان انتشار: 02 مرداد 1399 11:29:00

تیونینگ پورشه 911 با طراحی آفرود

تعداد زیادی از شرکت های تیونینگ، با استفاده از پایه پورشه 911، خودروهای ماجراجویانه و آفرود از جمله روف رودئو و سافاری 911 با تیونینگ KMRتولید می کند.
تیونینگ پورشه 911 با طراحی آفرود

به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، تعداد زیادی از شرکت های تیونینگ، با استفاده از پایه پورشه 911، خودروهای ماجراجویانه و آفرود از جمله روف رودئو و سافاری 911 با تیونینگ KMRتولید می کند.


 نمونه شگفت انگیزی از این آفرودهای تیونینگ از شرکت آلمانی دلتا 4x4 در راه است.

به گفته کارکنان این شرکت، برای طراحی این پورشه 911 آفرود بی نظیر، از پورشه های قهرمان در رالی داکار و رالی فرعون در دهه هشتاد میلادی الهام گرفته شده است.

پورشه، طی یک تماس تلفنی از این شرکت تیونینگ درخواست ساخت یک پورشه 911 بسیار ویژه را داشت. پورشه درخواست کرد مدل کاررا 4S جدید را به یک خودروی ماجراجویی جدید تبدیل کند.

در این خودرو، یک لایت بار با طراحی ویژه همراه با باربند سفارشی برای یک ظاهر آفرودی واقعی طراحی شده اند. مهم تر از همه، شاسی مستحکم تر با فاصله 250 میلی متر از کف خودرو تا زمین باعث ایجاد قابلیت های زیادی در مناطق آفرود می شود.

باید گفت که شرکت دلتا 4x4 هنوز در مراحل اولیه ساخت این آفرود قرار دارد. به گفته این شرکت، اطلاعات لازم در سال آینده منتشر می شوند. جالب است اگر پیشرانه بکار رفته در این آفرود، بتواند نیرویی معادل 444 اسب بخار (331 کیلووات) تولید کند.

 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس