نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 21877
زمان انتشار: 23 مرداد 1399 12:08:00

آیا فورد GT جدیدی در راه است؟

در تاریخ 16 آگوست، شرکت فورد از خودروی GT جدیدی رونمایی می کند.
آیا فورد GT جدیدی در راه است؟

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبر خودرو، طبق گزارشی از سایت ویژه فورد، خودرویی با موتور اکوبوست و با بدنه کربنی در روز یکشنبه رونمایی خواهد شد.


البته شرکت فورد اطلاعاتی راجع به این خودرو منتشر نکرده است. اما با ارجاع به برنامه نمایشگاه "پیترسون کار ویک" که فردا افتتاح می شود، خواهیم دید که فورد در روز یکشنبه 16 آگوست، از خودروی جدیدی رونمایی می کند و این خودرو، چیزی جز مدل جدید GT نخواهد بود.

از ویژگی های همیشگی شرکت فورد می توان به تولید نسخه های ویژه از ابرخودروهای پرچمدار، اشاره کرد. در ماه فوریه، فورد GT نسخه لیکوئید کربن در نمایشگاه اتومبیل شیکاگو 2020 رونمایی شد که با بدنه درجه یک فیبر کربنی، خودنمایی می کرد.

البته با این جزئیات کم و مبهم، سوالاتی در ذهن مطرح می شوند: این خودروی جدید چگونه خواهد بود؟ آیا این نسخه ویژه GT Mk II، ارزش رانندگی دارد؟ شاید تنها را ادای احترام این شرکت به خودروی کمتر شناخته شده GT40 Mk IV، تولید نسخه جدیدی از آن بوده است.

در نمایشگاه روز یکشنبه، خودروهای دیگری همچون گوردون موری T.50، دو مدل بی ام و، چندین مزایده آنلاین، و نسخه های مختلفی از خودروهای دیگر، رونمایی خواهند شد.
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس