نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22297
زمان انتشار: 09 آذر 1399 11:11:00

تصاویر جاسوسی از نمونه های اولیه هوندا سیویک مدل 2022

یک هوندا سیویک جدید در راه است و ممکن است هنوز به صورت نمونه اولیه باشد اما سازنده ژاپنی به طور فعال در حال توسعه مدل تولید است.
تصاویر جاسوسی از نمونه های اولیه هوندا سیویک مدل 2022

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، اگر عکس های جاسوسی جدید همان چیزی باشد که ما باور داریم، ممکن است هوندا در حال آماده سازی نسخه داغ تری از سیویک Si باشد.


این عکس ها، دو نمونه اولیه استتار شده سیویک جدید را نشان می دهد که از قسمت عقب سیویکSi در منطقه اوهایو است. این عکسها در اوایل این هفته گرفته شده اند و به نظر می رسد سیویک جدید در مرحله نزدیک به تولید را نشان می دهد.

هرچند ممکن است این تصاویر جاسوسی از سیویک Si جدید باشد یا نباشد. استتار زیادی وجود دارد که نمای خارجی را می پوشاند و اجازه نمی دهد جزئیات را ببینیم. همچنین، هیچ عکسی از قسمت عقب وجود ندارد که با نشان دادن ترکیب اگزوز به ما کمک کند نسخه دقیق سیویک را شناسایی کنیم.

سیویک مدل 2022 در اوایل این ماه به صورت نمونه اولیه معرفی شد تا پیش بینی آنچه از مدل تولیدی انتظار می رود در سه ماهه دوم سال آینده به فروشندگان این برند برسد، ارائه دهد. فقط در چند ماه دیگر مدل تولید نهایی به دست ما خواهد رسید که همه جزئیات فنی مربوط به آن را بدانیم، از جمله چه چیزی زیر کاپوت است، چه قیمتی دارد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس