نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22298
زمان انتشار: 09 آذر 1399 11:13:00

بازطراحی مگان eVision قبل از تولید

در اکتبر سال جاری، رنو خودروی مفهومی جدیدی را منتشر کرد.
بازطراحی مگان eVision قبل از تولید

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، مگان eVision - همانطور که از نامش پیداست - هاچبک آینده را به صورت کاملاً الکتریکی پیش نمایش می کند. نسخه تولیدی نمونه اولیه آن باید سال آینده رونمایی شود و ما تصمیم گرفتیم اکنون بهترین فرصت برای ایجاد یک رندر منحصر به فرد از مگان جدید است.


بدیهی است که طراحان ما از این کانسپت به عنوان پایه ای برای کار خود استفاده می کنند. آنها خودرویی کمی ناهموارتر با فاصله بالاتر از سطح زمین را تصور می کنند. نسبت ها در این طراحی خوب است.

در واقع، موارد بسیاری برای اصلاح وجود دارد. eVision مفهومی کاملاً الکتریکی است اما مگان جدید با موتورهای درنسوز نیز ارائه می شود. این بدان معنی است که قسمت جلویی برای ایجاد هوای تازه برای سیستم انتقال قدرت به چندین اصلاح نیاز دارد. به عنوان مثال، سپر برای هدایت جریان به چند ورودی هوا نیاز دارد اما قسمت فوقانی می تواند بسته بماند تا ظاهری تمیزتر داشته باشد.

رنو همچنین در حال برنامه ریزی برای تولید مگان با آلایندگی صفر است و اگر ایده اصلی این ایده باشد، یک خودروی الکتریکی مناسب خواهد بود. این مطالعه دارای یک موتور الکتریکی واحد در محور جلو با قدرت 215 اسب بخار (160 کیلووات) و 221 پوند فوت (300 نیوتن متر) است. شتاب 0 تا 62 مایل در ساعت (100 کیلومتر در ساعت) کمتر از هشت ثانیه طول می کشد.

از همه مهمتر، شما باید بتوانید با یک بار شارژ باتری 60 کیلووات ساعت از لندن به نیوکاسل سفر کنید. با تبدیل این عدد، برد حدود 280 مایل (451 کیلومتر) خواهد بود.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس