نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22556
زمان انتشار: 07 بهمن 1399 11:47:00

اعلام قیمت تویوتاRAV4 هیبرید پلاگین جدید

شاسی بلند جدید هیبریدی پلاگین هیبریدی تویوتا هم اکنون با قیمت بیش از 47 هزار پوند در انگلیس برای فروش است.
اعلام قیمت تویوتاRAV4 هیبرید پلاگین جدید

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، این خودرو از یک پیشرانه هیبریدی پلاگین هوشمند استفاده می کند، که ترکیبی از فناوری هیبریدی "کامل" یا "خود شارژ" تویوتا با قدرت الکتریکی پلاگین است.


اگر RAV4 پلاگین هیبرید را به مدت دو ساعت و نیم در یک نقطه شارژ داخلی جعبه دیواری متصل کنید و می توانید موتور الکتریکی خودرو را به مدت 46 مایل دور موتور بی صدا و انتشار صفر تامین کنید. با این وجود هنگامی که باتری خالی می شود، پیشرانه هیبریدی 2.5 لیتری بنزینی-برقی کار را بر عهده خواهد گرفت که دقیقاً مانند پیشرانه هیبریدی استاندارد RAV4 کار می کند.

RAV4 هیبرید پلاگین از دو سطح مختلف انتخاب می شوند که قیمت آنها از 47 هزار و 395 پوند شروع می شود. این قیمت برای مدل پایه دینامیک، با تهویه مطبوع دو منطقه ای، یک سیستم اطلاعات سرگرمی صفحه نمایش لمسی نه اینچی و یکپارچه سازی تلفن های هوشمند از طریق سیستم های اپل کارپلی و اندروید اتو پرداخت می شود. یک درب عقب مجهز به یک شارژر بی سیم تلفن نیز ارائه می شود.

حرکت به سمت مدل دینامیک پریمیوم قیمت درخواستی را به 50،895 پوند می رساند، اما تجهیزات اضافی برای این پول دریافت می کند. روکش های چرمی به صورت استاندارد نصب می شوند، در حالی که یک نمایشگر هداپ و یک سانروف سقفی پانوراما وجود دارد. همچنین می توانید صندلی های جلو با قابلیت تنظیم برقی و سیستم صوتی نه بلندگو JBL را دریافت کنید.

این خودرو اکنون برای سفارش از نمایندگی های تویوتا در دسترس است؛ هرچند که شرکت ژاپنی می گوید اولین خودروها تا آوریل به سواحل انگلیس نمی رسند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس