نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22756
زمان انتشار: 27 اسفند 1399 12:22:00

تازه ترین اخبار دنیای کامیون

اولین کامیون تمام برقی رنو تحویل مشتری شد.
تازه ترین اخبار دنیای کامیون

مجله ماشین -  تهیه خبر: عماد احمد یوسفی 

 

اولین کامیون تمام برقی رنو تحویل مشتری شد
رنو، اولین کامیون تمام برقی خود را برای کار در سایت داد. رنو D Wide Z.E با وزن ناخالص 26 تن، دارای 4 باتری 66 کیلو وات در کمتر از 10 ساعت از سوکت 22 کیلو وات و در کمتر از 2 ساعت از سوکت 150 کیلو وات ( شارژ سریع ) شارژ می شود. این کامیون مجهز به دامپینگ و جرثقیل در یکی از سایت های عملیاتی حومه پاریس توسط شرکت Noblet استفاده می شود. 

موتور 12 سیلندر 2 هزار اسبی مان
سازنده ایتالیایی قایق های لوکس،  Ferretti Group تا سه سال آینده نیز به همکاری موفقیت آمیز خود با کمپانی مان آلمان ادامه می دهد. این همکاری برای تامین موتورهای مورد نیاز این سازنده و شامل سری شش سیلندر i6، هشت سیلندر V-Type تا دوازده سیلندر و محدوده قدرت آنها شامل 730 تا 2000 اسب بخار می شود؛ که با توجه به وزن و توان موتورها برای مدل هایی با ابعاد 17 تا 37 متر با برندهای Ferretti Yachts, Pershing, Itama, Riva, Custom Line استفاده خواهد شد.  سابقه همکاری MAN و Ferretti به سی سال قبل بر می گردد.
 
 
 
 
تحویل کامیون های فوسو به IKEA ژاپن
شرکت فوسو، یکی از زیر مجموعه های گروه دایملر و از پیشروترین تولید کنندگان کامیون در آسیا، به تازگی سه دستگاه کامیون eCanter تحویل شرکت IKEA ژاپن داده است. اولین شرکت مبلمان منزل که به سمت استفاده از کامیون های برقی در ناوگان خود گام برداشته و تا سال 2025 تمام خرید های این شرکت برای ناوگان تدارکاتی خود شامل نسخه های برقی خواهد بود. این کامیون های 7.5 تن دارای برد 100 کیلومتر بوده که به راحتی می توانند مسافت های 50 کیلومتر مشتریان را با در نظر گرفتن مسافت برگشت طی نمایند. داف نیز برای علاقمندان و دوستدارانش از کالاهای جدید رونمایی نموده که شامل دسته بندی Men، Women، Kids، Lifestyle و ماکت جدیدترین نسخه XF می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
نسخه ویژه Lion S معرفی شد 
یک سال پس از رونمایی نسل جدید کامیون های مان، نسخه Individual Lion S به عنوان مدل منحصر بفرد نسل جدید از سوی سازنده مونیخی معرفی شد. کابین با جلوه کربن و نوار های قرمز، علاوه بر کارایی و عملکرد فوق العاده باعث تمایز این نسخه با تمام نمونه های نسل جدید شده است. طراحی درجه یک رادیاتور با رنگ مشکی و تریم های کرومی آن با حاشیه قرمز، لایت بار سقف با لامپ های LED، گارد های جانبی و جلو از جنس استیل استنلس و ظاهر سیاه رینگ چرخ منحصر به فرد MAN نمای بیرونی قدرتمند و چشم نوازی را ایجاد کرده است. پیشرانه نسخه Individual Lion S بسته به انتخاب خریدار از 510 تا 640 اسب بخار نیرو برخوردار می باشد.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس