نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23107
زمان انتشار: 07 تیر 1400 11:12:00

انتشار اولین تصاویر جاسوسی مرسدس-آ ام جی A45

مرسدس-آ ام جی در محل آزمایش نسخه به روز شده A45 مشاهده شده است.
انتشار اولین تصاویر جاسوسی مرسدس-آ ام جی A45

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، به نظر می رسد چراغ های جلو شکل متفاوت و گردتری دارند و بیشتر با کلاس C جدید مطابقت دارند. کاملا مطمئن هستیم که مشبک به جای اتخاذ این الگوی شبکه، طرح پانامریکانا را حفظ خواهد کرد، در حالی که روکش استتاری روی سپر به تغییر دریچه های هوا و ورودی هوا کمتر اشاره دارد.


این نمونه اولیه فاقد بسته اختیاری آیرودینامیک آ ام جی است زیرا در قسمت عقب، کانارد های جلویی و اسپویلر نصب شده روی سقف وجود ندارد. در قسمت عقب، تغییراتی در چراغ های عقب نیز برای نسخه فیس لیفت شده در نظر گرفته شده است، اما تغییرات ظاهراً به شکل گرافیکی و بدون تغییر شکل خوشه محدود می شود، همانطور که به نظر می رسد در قسمت جلوی خودرو وجود دارد.

حتی پس از رونماییRS3 اسپرتبک وRS3 سدان، A45 S همچنان تاج قدرت خود را حفظ خواهد کرد زیرا آئودی پنج سیلندر "فقط" 401 اسب بخار در سدان مشخصات آمریکایی خواهد داشت. مدل های آ ام جی A45 دارای قدرت 15 اسب بخار اضافی هستند و جالب است بدانید که آیا مهندسان با فیس لیفت جدید موتور چهار سیلندر را ارتقا می دهند یا خیر.

انتظار نداشته باشید که A45 به روز شده، به زودی و در ابتدای سال 2022، رونمایی شود. کلاس A هاچبک باید بسیاری از فیس لیفت ها را برای مجموعه جمع و جور خودروهای مرسدس که شاملCLA ،CLA شووتینگ بریک و GLA است، شروع کند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس