نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23258
زمان انتشار: 05 مرداد 1400 12:07:00

لامبورگینی تولید مدل جدید هیبریدی V12 را تأیید می کند

با توجه به اینکه اولتیمای به عنوان آخرین خودرو V12 بنزینی خالص ارائه می شود، لامبورگینی اکنون با مدل کاملا الکتریکی سه مدل خود را پیش می برد.
لامبورگینی تولید مدل جدید هیبریدی V12 را تأیید می کند

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، مدیر عامل شرکت استفان وینکلمن فاش کرد که از اواخر سال جاری که این شرکت مدل جدیدی را رونمایی خواهد کرد.


برای اولین بار در تابستان در یک بیانیه مطبوعاتی که عمدتا در مورد "بهترین شش ماهه" لامبورگینی در مورد فروش صحبت می شود، اعلام شد، ماشین بعدی از یک موتور V12 تنفس طبیعی با کمک هیبرید بهره می برد. بدون جزئیات زیاد، مدیر اجرایی 56 ساله گفت که از فناوری ابر خازن در همان مسیر 819 اسب بخاری سیان FKP 37- اولین خودروی الکتریکی تولید این شرکت استفاده خواهد کرد.

 

در طی همین مصاحبه، وینکلمن گفت که 2022 سالی خواهد بود که لامبورگینی قصد دارد دو مدل مبتنی بر هوراکان و اوروس را معرفی کند. ابرخودروی V10 موتور میانی در سال 2022 به نسل بعدی منتقل نخواهد شد و این اتفاق در سال 2024 خواهد افتاد. این بدان معنی است که مدل موجود مشتق دیگری برای پیگیری سوپر تروفئو اومولوگاتا خواهد داشت. زمان نشان خواهد داد که این یک STO اسپایدر خواهد بود یا نوع دیگری از هوراکان.
 

در مورد اوروس که سال آینده به بازار عرضه می شود، سوپر SUVاز یک تازه سازی در اواسط چرخه عبور می کند که احتمالاً کمی بیشتر نیرو و یک تنظیم پلاگین هیبریدی به همراه خواهد داشت. نمونه های استتار شده در ماه های اخیر بارها مشاهده شده اند و لامبورگینی اخیراً ساخت 15000 نمونه از جانشین معنوی LM002 خود را جشن گرفت.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس