نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23704
زمان انتشار: 24 مهر 1400 12:45:00

مسابقه درگ بی ام و M5 CS پورشه تایکان توربو

در حال حاضر خودروهای الکتریکی قدرتمند هستند.
مسابقه درگ بی ام و M5 CS پورشه تایکان توربو

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، بی ام و M5 CS می تواند 627 اسب بخار قدرت (468 کیلووات) از موتور 4.4 لیتری V8 توربوشارژ دوقلو تولید می کند و در 2.9 ثانیه به سرعت 60 مایل بر ساعت می رسد و بر اساس دیگر فیلم های M5 که دیده ایم، باور داریم.


پورشه تایکان توربو یکی دیگر از سدان های بزرگ این رقابت است که دارای یک جفت موتور الکتریکی است که می تواند 616 اسب بخار نیرو (459 کیلو وات) به زمین ارسال کند. در حالت اووربوست، این رقم به 670 اسب بخار (500 کیلو وات) می رسد که تایکان را در 3.0 ثانیه بی صدا به 60 مایل در ساعت می رساند. با توجه به وزن تایکان، این نوع عملکرد فوق العاده چشمگیر است.

همه اینها چگونه به دنیای واقعی تبدیل می شود؟ در واقع ، آنقدر که اعداد نشان می دهند نزدیک است. اولین مسابقه از چندین مسابقه نشان می دهد که تایکان از یک شروع ایستاده زودتر استفاده می کند و از گشتاور آنی بیشترین استفاده را می کند. M5 تقریباً یک طول خودرو عقب می افتد و موقعیت را برای مدت کوتاهی حفظ کرده و با افزایش سرعت، موقعیت خود را از دست می دهد. قدرت احتراق تمایل به سرعت های بالاتر دارد و M5 در نهایت از تایکان در انتهای بزرگ پیست عبور می کند.

به طور خلاصه، این یکی از بهترین مسابقه هایی است که ما در این مدت دیده ایم. با سرعت کمتر از 100 مایل در ساعت، هر دو خودرو بسیار خوب مطابقت دارند و شاید امتیاز کمی به پورشه برسد. علاوه بر این، بی ام و قطعا دارای مزیت است. با این حال، عملکرد آنها تا اندازه زیادی نزدیک است.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس