نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 46
زمان انتشار: 21 آذر 1396 13:57:00
پیش پرده رونمایی از آوالون 2019

آیا انقلابی در طراحی تویوتا به وجود آمده؟

از اولین عکس های منتشر شده و مبهم نسل پنجم آوالون چنین بر می آید که تویوتا تغییرات زیادی در چهره این مدل و شاید در طراحی کلی محصولاتش خواهد داد...
نویسنده: آرش راهبر
آیا انقلابی در طراحی تویوتا به وجود آمده؟
قرار است نسل جدید تویوتا آوالون در نمایشگاه دیترویت سال جدید میلادی رونمایی شود و از اولین عکس های منتشر شده نسل پنجم آوالون چنین بر می آید که تویوتا تغییرات زیادی در چهره این مدل و شاید در طراحی کلی محصولاتش خواهد داد. به گزارش مجله ماشین در عکس ‏های مبهمی که از آوالون جدید منتشر شده به نظر می ‏آید تویوتا چهره تهاجمی ‏تری به این سدان بزرگ داده و خصوصا در طراحی چراغ ‏ها جزئیات تازه ‏ای در نظر گرفته شده است. 
به طور مثال نوارهای نورانی با شکل تازه ‏ای به چراغ جلو افزوده شده که به نظر می‏ آید مثل لکسس قرار است به عنوان خطوط شخصیت تویوتا نقش بازی کند. وقتی این تغییرات در مدل محافظه‏ کاری مثل آوالون اتفاق افتاده ممکن است با دامنه شدیدتری در محصولات برجسته تر تویوتا نیز رخ دهد. از تویوتا هنوز اطلاعاتی درباره سیستم تولید و انتقال نیروی آوالون جدید درز نکرده اما تا روز رونمایی در نمایشگاه دیترویت 2018 نیز فاصله زیادی نیست و به زودی گمانه زنی درباره تغییر در خطوط اصلی طراحی تویوتا با واقعیت برخورد خواهد کرد.
 
تصویر کامل نمای جلو نسل فعلی آوالون را در زیر مشاهده کرده و به پوست اندازی چراغ در نسل جدید دقت کنید:
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس