نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 52
زمان انتشار: 26 آذر 1396 10:32:00

علی لاریجانی: صندلی خودروهای ما هم استاندارد نیست، کمردرد می‎گیریم

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت ایران خودرو گفت: صندلی خودروهای ما هم استاندارد نیست، در مسافت‌های طولانی کمردرد می‎گیریمو وی در ادامه عنوان کرد ...
علی لاریجانی: صندلی خودروهای ما هم استاندارد نیست، کمردرد می‎گیریم

رئیس مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت ایران خودرو گفت: صندلی خودروهای ما هم استاندارد نیست، در مسافت‌های طولانی کمردرد می‎گیریم. به گزارش مجله ماشین و به نقل ازخبرگزاری تسنیم، علی لاریجانی امروز با حضور در ایران خودرو در پاسخ به درخواست‌های بودجه‌ای یکه‌زارع مدیرعامل این شرکت، شروطی را مطرح و اعلام کرد: افزایش کیفیت و توجه به تولید محصولات باکیفیت، ارائه برنامه روشن ارتقای تولید، توسعه بخش تحقیق و توسعه، لزوم خصوصی‌سازی واقعی صنعت خودرو از شروط ماست.

 
وی گفت: نکته بعدی قطعه‌سازی و صادرات است که در این رابطه هم باید اقدامات لازم را انجام دهید. باید برنامه‌ریزی برای صادرات قطعه داشته باشید.
 
لاریجانی افزود: بعد از مسئله برجام درست است که بداخلاقی‌هایی ایجاد شد اما گشایش‌هایی هم انجام شد اما امروز سیستم دیوانی ما خیلی کند است. دچار تأخیر در کارها هستیم، مشکلات واضح هستند، گرفتاری درونی کشور کم نیست. این دنگ‌وفنگ‌های سرمایه گذاری داخلی بسیار زیاد است.
 
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همین جا از کمیسیون صنایع درخواست می‌کنم تا با برگزاری جلساتی موانع سرمایه گذاری داخلی را بررسی کنید. باید تولید و صادرات در کشور افزایش پیدا کند. در امر صادرات و تولید هرچند در مجلس در مشقت هستیم پیشنهادات آنها را برای بودجه ٩٧ بررسی می‌کنیم.
 
وی خطاب به مدیران ایران خودرو اضافه کرد: خوشحالم شرکت شما از حالت نگرانی خارج شده و امیدوارم ظرفیت تولید افزایش پیدا کند.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس