نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 59
زمان انتشار: 07 دی 1396 12:06:00

سنت شکنی دوباره مرسدس بنز با نسل نو CLS

نسل سوم و جدید CLS مرسدس بنز بطور رسمی رونمایی شد. طراحی این کلاس، نمایانگر تحولی دیگر و خط مشی جدید طراحی اتومبیل های سواری این برند است. طرح جدید ماندگار و از خطوط کمتری برخوردار شده است.
سنت شکنی دوباره مرسدس بنز با نسل نو CLS

 طرح جدید ماندگار و از خطوط کمتری برخوردار شده است.  طرح جلو پنجره و  دماغه جلو آمده ،  قسمت جلو را پهن و این مدل را بیش از پیش چشم نواز کرده است.  همراه با همه این ویژگی ها، نباید از خاص بودن طراحی این مدل که از همان ابتدا ابداعی تازه در طراحی اتومبیل چهاردر کوپه بوجود آورد، غافل بود. مدل های جدید مجهز به موتور های چهار و شش سیلندر خطی در انواع دیزلی و بنزینی هستند.

 

هم اکنون با نسل سوم این کلاس، قدرتمند تر از قبل، کلیه ویژگی ها و خصوصیات این کلاس حفظ و ادامه دار شده است.  کلاس جدید از ژن  خالص و تازه  با پنجره های کوتاه و حالت خمیده ستون سی (فضای پشت شیشه عقب) بهره می برد.  نمونه ی دیگری از تکامل منطقی از خلوص نفسانی در اصول طراحی، کاهش قابل توجه لبه ها و خطوط تیز برروی بدنه است. با ویژگی های گوناگون طراحی، بطور یکپارچه این مدل به خانواده اتومبیل های کوپه مرسدس – بنز وارد شده است. با ضریب 0.26 ، از درصد قابل قبول ضریب آئرودینامیک برخوردار است. جلو پنجره رادیاتور پهن با دانه های نقره ای الماس گونه و ستاره بزرگ وسط آن با خط افقی در دو طرف، برگرفته از سنت دیرینه مدل های اسپرت و هم اکنون در مدل سوپراسپرت  است.  درب موتور دیگر به جلو پنجره متصل نیست و بطور جداکانه و توسط بدنه احاطه شده است. چراغهای جلو، از مشخصه های اصلی ظاهری این کلاس جدید است و با ظاهری کشیده و صاف، به داخل جلو و بصورت پویا به سمت جلو پنجره تمایل پیدا کرده است. در موتور کشیده و خمیده و چراغ های کشیده در کنار که دماغه جلو از آن جلوتر است، ظاهر کوسه ای ایجاد شده است. خطوط و لبه های تیز برآمده در اطراف بدنه کم شده است و سطوح خمیده برآمده بیشتر به چشم می خورند. عناصری از قبیل، چراغ های عقب دو تکه، طرح سپر و شب نما روی آن، محل نصب پلاک ملی و ستاره مرسدس – بنز برروی در صندوق عقب ، نشانگر این مدل کوپه چهاردر می باشند. البته بستگی به سفارش، داخل ستاره روی در صندوق عقب، دوربین دنده عقب قرار می گیرد. در زمان دنده عقب، ستاره باز می شود و دروبین نمایان می گردد.

تصاویر
نسل سوم CLS نسل سوم CLS نسل سوم CLS
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس