نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 78
زمان انتشار: 16 دی 1396 11:10:00

BTR و هیوندای الانترا اسپرت

مدل مفهومی جدید BTR ادیشن الانترا اسپرت، یکی از اتومبیل‏های به نمایش درآمده بود که با همکاری متخصصین بلاد تایپ ریسینگ (BTR) و بر‏اساس مدل پرفروش الانترا اسپرت ساخته شده است.
BTR و هیوندای الانترا اسپرت

 طبق روال چند سال گذشته، هیوندای این بار هم با دست پر راهی نمایشگاه SEMA 2017 شد و چندین مدل تیونینگ شده از محصولات پرطرفدار خود را در معرض دید علاقه‏مندان قرار داد. مدل مفهومی جدید BTR ادیشن الانترا اسپرت، یکی از اتومبیل‏های به نمایش درآمده بود که با همکاری متخصصین بلاد تایپ ریسینگ (BTR) و بر‏اساس مدل پرفروش الانترا اسپرت ساخته شده است. 

از جمله ویژگی‏های مهم این اتومبیل می‏توان به نصب کیت بدنه سفارشی Aerotek شامل اسپویلر جلو، زیر رکاب‏ها، برآمدگی گلگیرها و یک بال عقب بزرگ از نوع APR GTC-200 GT اشاره کرد که همراه با رنگ‏آمیزی سفارشی اتوآرت ظاهر یک اتومبیل مسابقه‏ای را برای آن به ارمغان آورده است.  به‏ علاوه، متخصصین BTR برای بهبود دینامیک رانندگی این اتومبیل از رینگ‏های آلیاژی SSR GTX01 به قطر 19‏اینچ، لاستیک‏های تویو T1‏اسپرت، سامانه تعلیق HSD متشکل از فنر لول و کمک فنر، میل موج‎گیرهای پیرس‎موتوراسپرتس و سامانه ترمز Fella با دیسک‏هایی بزرگ‏تر استفاده کرده‏اند. 
 
هرچند، در مورد قدرت و گشتاور این اتومبیل صحبتی به میان نیامده، اما مدل مفهومی جدید هیوندای از سامانه تزریق آب/متانول Devil’s Own، منیفولد ورودی Torcon CAI، اگزوز پیرس موتوراسپرتس و برنامه‏ریزی سفارشی سامانه مدیریت‎موتور توسط متخصصین BTR بهره می‏برد. تودوزی اسپرت، فرش‏های مخصوص کف اتاق، غربیلک فرمان کربنی SoCal گاراژ‎ ورکز، چراغ‏های سفارشی جلو ساخت دیود داینامیکز، نورپردازی LED داخل اتاق و لاستیک زاپاس سفارشی از دیگر تجهیزات آن به‏شمار می‏روند.
 
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس