نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22140
زمان انتشار: 30 مهر 1399 12:08:00

تکنولوژی جدید جنرال موتورز برای سرنشینان عقب

دنیای سرگرمی های صندلی های عقب مدتی راکد باقی مانده است تا اینکه جنرال موتورز جدیدترین خودروهای شاسی بلند خود را دوباره طراحی کرد.
تکنولوژی جدید جنرال موتورز برای سرنشینان عقب
به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، آنچه که در سیستم جدید ارائه می شود، دسترسی به سیستم عامل های رسانه ای فعلی را جبران می کند. پخش کننده Blu-Ray یا DVD با قابلیت اتصال دستگاه (از طریق USB-C یا HDMI) مانند اپل تی وی، روکو، کروم کست، آمازون تی وی و اسلینگ تی وی جایگزین شده است - واحد جدید همچنین شامل پشتیبانی از صفحه میراکست اندروید است.

صرف نظر از نحوه انتخاب فیلم ها و برنامه های تلویزیونی مورد علاقه خود، سیستم جدید رسانه برای سرنشینان عقب شامل دو صفحه نمایش لمسی 12.6 اینچی است که به پشتی های ردیف اول اضافه شده و باید به اندازه کافی بزرگ باشند تا در ردیف سوم باقی بمانند. در حالی که صفحه ها برای مشاهده بهینه متمایل می شوند، محتوا می تواند در هر دو نمایشگر منعکس شود.

سیستم اطلاعات و سرگرمی صندلی عقب نیز به سیستم مسیریابی متصل می شود و به مسافران امکان می دهد نقاط مورد نظر خود را روی صفحه نمایش و سرگرمی جلو ارائه دهند. البته یک قفل کودک برای آن ها وجود داشته دارد. با این حال، در یک سناریوی ایده آل، به یک مسافر گرسنه اجازه می دهد تا به راننده نشان دهد که کجا می خواهند غذا بخورند.

مشتریان این گزینه را دارند که یک طرح داده 4G LTE و یک نقطه اتصال Wi-Fi داخلی برای خودرو خریداری کنند.
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس