نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 22303
زمان انتشار: 10 آذر 1399 11:17:00

ارائه آئودی e-tron با باتری 22 کیلووات

افزایش قدرت شارژ پس از حدود یک سال یا بیشتر پس از رونمایی در بین تولیدکنندگان اروپایی کاملاً رایج است.
ارائه آئودی e-tron با باتری 22 کیلووات

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، آئودی اعلام کرد که e-tron و e-tron اسپرتبک 55مدل 2021 در اروپا با گزینه شارژر 22 کیلوواتی (نسخه استاندارد 11 کیلووات) در اروپا ارائه می شود.


خریداران مدل های سطح e-tron 50 و e-tron S باید تا اواسط سال 2021 صبر کنند.

این خبر خوبی برای مشتریان آئودی است که مایل به استفاده از پتانسیل کامل اتصال سه فاز یا نقاط شارژ مستقیم AC 22 کیلوواتی هستند، اگرچه از زمان پیشنهاد گزینه 22 کیلووات در سال 2018 مدت زمان زیادی طول کشید.

ما همچنین در مورد بهبود قدرت شارژ مرسدس بنز EQC به استاندارد 11 کیلووات شنیده ایم. گزینه شارژ 22 کیلووات تنها مورد جدید در e-tron نیست. نکته دیگر یک فرمان جدید است.

فرمان های بروز شده رانندگی را حتی راحت تر می کند. راننده فقط باید دقیقه ای لبه لمسی را به آرامی با دست لمس کند تا اطمینان حاصل کند که راهنمای جانبی کمکی کروز تطبیقی فعال است. با این وجود راننده کاملاً مسئول هدایت وسیله نقلیه است. سیستم پیشرفته، که از داده های کنترل کننده مرکزی کمک راننده (zFAS) استفاده می کند، می تواند آئودی e-tron را در مرکز باند نگه دارد. همچنین این هدایت طولی را در کل دامنه سرعت مدیریت می کند. همچنین در حین شتاب، ترمز، حفظ سرعت و حفظ فاصله از راننده پشتیبانی می کند. همچنین چرخهای 22 اینچی خاکستری تیتانیوم (چرخهای 10.5Jx22 و لاستیکهای سری 285/35) برای e-tron S و e-tron S اسپرتبک (در بالای گزینه استاندارد 20 و 21 اینچی).
 
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس