نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23551
زمان انتشار: 28 شهریور 1400 14:01:00

بی ام و سری 2 کوپه M240i مدل 2022 تبدیل به یک خودرو هنری رنگارنگ می شود

کارکنان بی ام و، لوئیس اسکویول و دیوید فرناندز، از مغازه رنگ آمیزی، رنگ جدیدی را در سری 2 کوپه جدید به کار بردند.
بی ام و سری 2 کوپه M240i مدل 2022 تبدیل به یک خودرو هنری رنگارنگ می شود

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو،با پیوستن نیروهای هنرمند، این رنگ آمیزی، پرچم مکزیک و آلمان را به هم پیوند می دهد تا ارتباط بین محل ساخت خودرو و محل ساخت آن (و زمانی که قبلاً در لایپزیگ ساخته شده بود) را نشان دهد.رنگ آمیزی این بدنه از کمتر از هشت رنگ مختلف استفاده شده است که به 6.1 لیتر رنگ و 2.5 لیتر پوشش شفاف نیاز دارد. برخی از رنگها دارای پنج لایه رنگ هستند، بی ام و اشاره کرده است که کل رنگ به صورت دستی اعمال شده است. کارگران رنگ ها را روی هم می زدند و باید منتظر می ماندند تا رنگ بین هر لایه نیم ساعت خشک شود.

این یک فرآیند زمان بر بود زیرا سه هفته برای اعمال رنگ، دو هفته دیگر برای پوشش شفاف کننده و دو هفته دیگر برای جلا دادن بدنه نیاز بود. بی ام و اعتراف می کند که این کار آسانی نبود زیرا سری 2 کوپه "پر از پیچ و خم است" و این نیاز به توجه زیادی به جزئیات داشت. خودرویی که برای ظاهر خودروهای هنری انتخاب شده است، M240i در طرح راست دست است.


بی ام و M240i موجود در اینجا دارای سیستم xDrive است، اما پیکربندی RWD در راه است. با این حال ، مانند تمام نسخه های سری 2 کوپه مدل 2022، این نسخه نیز به طور انحصاری با گیربکس اتوماتیک ارائه می شود. پوشش پدال کلاچ نقره ای است و M2 جدید احتمالاً در نیمه دوم سال آینده عرضه می شود.
تصاویر
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس