نسخه قابل چاپ ارسال به دوستان ذخیره
کد خبر: 23531
زمان انتشار: 24 شهریور 1400 12:01:00

فولکس واگن جدید در کوه های آلپ در حال آزمایش است

فولکس واگن ممکن است هنوز بیشتر به سمت کراس اوورهای الکتریکی متمایل باشد، اما کماکان از تولید سدان سنتی خودداری نمی کند.
فولکس واگن جدید در کوه های آلپ در حال آزمایش است

 به گزارش مجله ماشین به نقل از خبرخودرو، خودرویی که در عکس هایی که جاسوسان ما برای ما ارسال کرده اند هنوز با استتار پنهان شده است، اما شبیه سدان الکتریکی از فولکس واگن است که قرار است در سال 2023 رونمایی شود و احتمالاً آئرو نامیده شود.


خودروساز مستقر در ولفسبورگ نیز این خودرو را با سبک واگن/ بدنه با الهام از مفهومID اسپیس ویژن روانه بازار می کند، اگرچه ما برای این مورد زمان بندی مشخصی نداریم. در زیر کاپوت خود دارای یک پلتفرم MEB مدولار است که همه خودروهای الکتریکی جمع و جور فولکس واگن را پشتیبانی می کند.

ما همچنین انتظار داریم که موتورها و بسته های باتری را با دیگر فولکس واگن های دارای شناسه مشترک به اشتراک بگذارد، بنابراین احتمالاً نسخه ای با موتور الکتریکی 204 اسب بخار / 201 اسب بخار و یک باتری 82 کیلووات ساعتی با ظرفیت قابل استفاده 77 کیلووات ساعت وجود خواهد داشت. این پیکربندی به ID.3 هاچ بک محدوده WLTP 549 کیلومتر (341 مایل) می دهد، در حالی که در ID.4 به 501 کیلومتر (311 مایل) کاهش می یابد.

با توجه به بهبود آیرودینامیک سه خودروی جعبه ای در مقایسه با سایر سبک های بدنه، این احتمال وجود دارد که این سدان در میان خودروهای الکتریکی فول کامپکت فولکس واگن مبتنی بر MEB برتری برد باشد. احتمالاً نمی بینیم که با این باتری به مرز 400 مایل برسد، اما تغییر خوبی وجود دارد که با یک بار شارژ در چرخه WLTP بیش از 350 مایل را انجام می دهد
OK
نام :
ایمیل :
دیدگاه :
آدرس ايميل شما:
آدرس ايميل گيرندگان:
هر یک از ایمیل ها را در یک سطر وارد نمایید، حداکثر ۲۰ آدرس